5 juli 2017

Activiteiten 2016/2017

2016/2017 Activiteiten


 

September:

1 september – Bacardi Cocktailnight | mooi

6 september – Sporttoernooi ; De Derde Helft

8 september – Playboyparty

9 september – Fame lustrumreceptie

10 september – 30 e verjaardag Manos

12 september – Wissel ALV | Verdeelde meningen

13 september – Gesloten Tijd feest I |

16-18 september – Lijster intro kamp |

20 september – Borrel LudiQue & Gesloten Tijd feest II

22 september – Borrel MD &  inauguratie

29 september – Disputentocht I


Oktober:

6 oktober – Disputentocht II

7 oktober – frans housewarming*

14-17 oktober – Boedapest

16 oktober – Bestuur wisselreceptie

18 oktober – Eerste borrel

20 oktober – InCom feest


November:

3 november – Tweede borrel

16 november – Dies receptie + feest: Zometeen. Eén fustje? Nee, wel een paar meer Milan.

17 november – Dies open feest + tapshift 2-4 vvp

22 november – Commissietocht: iets voor de kuikens?

23 november – Dies Diner

23 november – Coyote Ugly:

24 november – JC avond Plato

25 november – Dies Gala

25 november – Afstudeerfeest Jerome


December:

1 december – JC installatie Plato

6/7/8 december – Drie dronken dagen

9 december – Dies diner

17 december – Santa Sit

19 december – ALV Plato

20 december – Braque Beursspel

22 december – Sluitfeest

31 december – Oud & Nieuw Jebbus


Januari:

2 januari – Nieuwjaarsborrel Plato

7 januari – Nieuwjaarsborrel Exters

13 januari – Vrijdagmiddagborrel Plato

19 januari – Eerstejaars gala

24 januari – Conserva Playbackshow

25 januari – Kuiken diner

26 januari – Open fist


Februari:

7 februari – Balagan veiling

9 februari – Bib kroeghockey

13-17 februari – Achter de muur 6.0

Oostblokreis: Sofia 2017

– 14 februari – Vatos lasergame

– 15 februari – Lichtingsavond Plato (3 e jaars)

– 16 februari – Open feest

– 21 februari – Hunger games

– 22 februari – Lichtingsavond Plato (2 e jaars)

– 23 februari – Furiae carnavals cantus

– 26 februari – Plato carnaval + borrel MD


Maart:

• 3 maart – Cocos uitje ijshockey

• 4 maart – 21 diner Tim

• 6 maart – MD Basketbal

• 7 maart – Borrel Fame

• 9 maart – JC disputentocht

• 14 maart – Equilibre biercantus

• 16 maart – Kuikenborrel Nontombo

• 18 maart – Afstudeerfeest Bert

• 29 maart – Perplex Pannenkoekendag

• 30 maart – Open Feest


April:

• 4 april – Luc Jebbus

• 5 april – Lente Studio Feest

• 6 april – Bal Masqué

• 7-9 april – Weekendje

• 11 april – Quatroborrel Lijsters/Furiae/Conserva/Braque, bij sponsor kroegen

• 12 april – Coyote Ugly

• 13 april – Tour Kezour

• 18 april – BIB Centurion

• 20 april – DPO Borrel

• 25 april – Borrel AA

• 28-29 april – Bata


Mei:

– 1 mei – Lustrum pand

– 4 mei – TSVT

– 6 mei – Broertjeszusjesdag

– 6 mei – Feest Joske

– 8 mei – LudiQue dinner in the dark

– 11 mei – InCom avond

– 12 mei – CDT

– 14 mei – PIOT Zeevissen

– 19 mei – Oud&Zuur cantus

– 19 mei – Huisfeest Johnny & Tinus

– 22 mei – Foto almanak (19.00)

– 25 mei – TOCK


Juni:

 

– 2 juni – Vrijdagmiddagborrel

– 8 juni – Open feest + shift

– 10 juni – Randstad borrel + Exteractiviteit

– 10 juni – 15 jarig bestaan Jebbus

– 16 juni – Zuipen Utrecht met Wally en de keizer zonder de keizer

– 23 juni – Plato slotfeest

– 25 juni – AA Full Moon

– 28 juni – Treinborrel Groningen

– 30 juni-2 juli – Zeilweekend


Juli:

– 6 juli – Conserva tennistoernooi

– 11 juli – Fame Goldfever

– 15 juli – OC Gekkenhuisch Wat is dat?

 


Augustus:

– 17 augustus – Wisselvergadering

– 19 augustus – La Trappe borrel Exters

– 21 – 25 augustus – TOP Week


Spring naar werkbalk